DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: InJobs
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: 48 514 630 801
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Praca lakiernik samochodowy Niemcy

Obowiązki:

⦁ przygotowanie elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków

⦁ szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład

⦁ przygotowywanie farb,

⦁ lakierowanie elementów przy pomocy pistoletu

⦁ kontrola jakości lakierowanych elementów

⦁ praca na hali przy lakierowaniu przyczep i podwozi stalowe i aluminiowe

⦁ lakierowanie pistoletem natryskowym elektrostatycznym

⦁ przygotowanie lakieru do nałożenia

Wymagania:

–  gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy

– doświadczenia w pracy jako lakiernik samochodowy lub przemysłowy

– znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
⦁ atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz znajomości języka

⦁ opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres [email protected], w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca lakiernik samochodowy Niemcy, imię i nazwisko”.

Kontakt telefoniczny od PN-PT w godzinach od 09:00-17:00 pod nr Tel. 514 630 801

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.