DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11-15 EUR/h
  • Firma: Fremda
  • Kontakt: Krzysztof Andrzejczuk
  • Telefon: 796153381
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pokojówka

Praca dla pary okolice Berlina (Ludwigsfelde)

Hausmeister / Pokojówka

Poszukujemy do bezpośredniego zatrudnienia u naszego klienta pary do pracy na stanowiskach:
Hausmeister oraz Pokojówka. Firma zajmuje się średnio i długoterminowym wynajmem pokoi które znajdują się w 3 obiektach.

Obowiązki osoby zatrudnionej jako pokojówka:
- przygotowywanie pokoi dla gości

- utrzymanie czystości w obiektach należących do firmy

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w hotelu lub podobnym obiekcie

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- Prawo jazdy (wymóg konieczny z racji na przemieszczenie się samochodem między obiektami)

Obowiązki osoby zatrudnionej jako Hausmeister:

- Utrzymanie obiektów w należytym stanie technicznym

- Koszenie trawy i dbanie o należyte utrzymanie terenów zielonych wokół obiektów

- Prace konserwatorskie

Wymagania:

- Umiejętności techniczne pozwalające na wykonanie ww. obowiązków

- Mile widziane osoby z wykształceniem lub doświadczeniem w branży budowlanej

Warunki zatrudnienia:

- Umowa o pracę na czas nieokreślony

- Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

- 26 dni płatnego urlopu

- Wynagrodzenie 10,50€ brutto dla osoby zatrudnionej na stanowisku Pokojówka oraz 12,00€-15,00€ brutto w zależności od umiejętności dla osoby zatrudnionej jako Hausmeister

- Możliwość wynajęcia w pełni umeblowanego mieszkania 2 pokojowego ok 60m2 z dostępem do internetu w cenie 680€/ mies. ze wszystkimi opłatami

Prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres [email protected]