DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: W4U
  • Kontakt: Joanna Jędrusiak
  • Telefon: 515713320
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pomoc kuchenna

Pomoc kuchenna / Berlin / 1700 euro netto + dodatki + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech

Miejscowość: Berlin
praca możliwa od zaraz
zadania: odpowiedzialność za odbiór towaru, właściwe przechowywanie towaru, kontrola ekwipunku, odpowiedzialność za zmianę kolejności posiłków, wsparcie kucharzy w przygotowaniu potraw, ogólne czynności kuchenne, mycie i siekanie owoców i warzyw, udział w przygotowywaniu posiłków, sprawdzanie proporcji potraw
jedna zmiana
praca również w sobotę i niedzielę, ale w tygodniu 2 dni wolne.
wymagany samochód
1700 euro netto + dodatki
zakwaterowanie darmowe
język niemiecki A2
umowa niemiecka

joanna.jedrusiakw4u.com.pl

515 713 320