DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 700-2 900 EUR/m-c
  • Firma: STERNJOB SP. Z O.O.
  • Kontakt: Jessica Panek
  • Telefon: 535139711
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechatronik

Na zlecenie naszego wieloletniego klienta poszukujemy MECHATRONIKA do pracy BERLINIE

System pracy: 3 zmiany - gotowość do pełnienia dyżurów - 169 godzin pracy w miesiącu

Zakres obowiązków:

  • Naprawa maszyn i ukladow z zakresu mechaniki i elektroniki
  • Analiza przyczyn usterek
  • Usuwanie usterek

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2/B1
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie mechatroniki
  • Prawo jazdy i samochód
  • Wykształcenie kierunkowe (mechatronik, elektryk, elektronik i pochodne)
  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów automatyki
  • Znajomość technologii konserwacji i napraw oraz ogólnej elektrotechniki
  • Mile widziane doświadczenie techniczne w branży spożywczej

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Stawka od 18€h brutto + 40€ Netto dzienna dieta,
  • Zarobki netto od 2700€/2800€ / m-c przy 160h,
  • Stałe zatrudnienie,
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin,
  • Dodatek do nadgodzin 25%
  • Pracodawca oferuje kartę rabatową w wysokości 10% na zakupy w sklepach EDEKA
  • Bezpłatne napoje w trakcie pracy
  • Odzież roboczą od firmy
  • Zwrot kosztu przyjazdu
  • Zwrot kosztu za ubranie robocze
  • Premię świąteczną,
  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,
  • Dodatek urlopowy,
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie +/- 450€ miesięcznie

CV prosimy przesłać na adres e-mail: [email protected] w tytule napisać "Mechatronik Berlin" .