DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Balticpersonal GmbH
  • Kontakt: Monika Burghardt
  • Telefon: +4938564014812
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Magazynier/ Komisjoner art. Drogeryjnych

 – również pary

Miejsce pracy: Wustermark okolice Berlina, Niemcy

TWOJE UMIEJETNOSCI:

ü  Doświadczenie na magazynie - Komisjonowanie Pick by Voice - będzie dodatkowym atutem

ü  Uprawnienia na obsługę/prowadzenie wózków widłowych - będzie dodatkowym atutem

ü  Dojazd do pracy we własnym zakresie

TWOJE ZADANIA:

ü  Komisjonowanie artykułów drogeryjnych za pomocą wózka elektrycznego i systemu Pick by Voice

ü  Znajomość liczebników niemieckich do min. 100

ü  Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie

ü  Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym – gwarantowane 38 godzin tygodniowo

OFERUJEMY:

ü  Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP

ü  Stawka 13,80 € brutto/h - 14,31 € brutto/h od 1 października 2024

ü  Dieta 5,00€ netto za każdy dzień w pracy

ü  Dodatki: nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100 %

ü  Świąteczne i wakacyjne premie

ü  Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

ü  Możliwość pobierania zaliczek

ü  Zapewnione zakwaterowanie koszt: 10,00€ dziennie

Monika Burghardt - Personalrekruterin

Balticpersonal GmbH, Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin

Mobile/WhatsApp: +49 173 427 96 91 (Polski, Niemiecki), Tel.: +49 385 640 148 12

[email protected]