DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 18 EUR/h
  • Firma: Kariera w Holandii
  • Kontakt: Adrian
  • Telefon: +48600134877
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechatronik
MECHATRONIK - 18,00€ BRUTTO + 40 € DIETY- NIEMCY OKOLICE BERLINA

Okolice Berlina

Obowiązki:
- naprawa maszyn i ukladow z zakresu mechaniki i elektroniki
- analiza przyczyn usterek
- usuwanie usterek

Oferujemy:
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony w renomowanej i polecanej agencji pracy
- atrakcyjne stawki w zaleznosci od doswiadczenia oraz stopnia komunikacji w jezyku niemieckim
- zwrót kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50 €
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe)
- dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach)
- praca u stalych firmach bez koniecznosci czestej zmiany miejsca zatrudnienia
- 25-30 dni urlopowych (liczba dni urlopowych wzrasta wraz ze stażem zatrudnienia)
- ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, spoleczne i emerytalne
- zwrot kosztów za ubranie robocze
- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
- punktualna wyplata wynagrodzenia do 15-tego dnia kazdego miesiaca
- wsparcie polskojęzycznych rekruterek
- 10% Rabatu na zakupy w sklepach EDEKA
 - bezplatne napoje w trakcie pracy
- 3 zmiany, gotowość do pełnienia dyżurów, 169 godzin pracy miesiecznie

Wymagania:
- Znajomość język niemieckiego min B1
- Prawo jazdy
- wyksztalcenie zawodowe na stanowisku mechatronika
- podstawowa wiedza z zakresu systemow automatyki
- znajomosc technologii konserwacji i napraw oraz ogolnej elektrotechniki
- mile widziane doswiadczenie techniczne w branzy spozywczej

APLIKUJ mailowo [email protected] lub +48600134877