DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 000-18 000 PLN/m-c
  • Firma: SAWI Personal
  • Kontakt: Tomasz
  • Telefon: 510750105
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Twój zakres obowiązków

  • Praca na trasach po Niemczech bądź na trasach międzynarodowych – do wyboru
  • Praca blisko granicy z różnych miejscowości: Berlin, Poczdam, Lipsk, Halle, Drezno, Hamburg, Hanower, Erfurt, Norymberga, Cottbus i inne miasta, Niemcy
  • Praca w systemie 2/2, 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, bez systemu z wolnymi weekendami – do wyboru
  • Praca na zestawach typu: plandeka, firanka, silos, cysterna, BDF, chłodnia, wywrotka i inne – do wyboru

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy z kodem 95 oraz karta kierowcy
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie
  • Dodatkowe uprawnienia: ADR, HDS – jako plus
  • Dyspozycyjność, rzetelność

To oferujemy

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Wysokie wynagrodzenie 2000-3700 € w zależności od systemu pracy + ustawowe diety
  • Premie miesięczne, premie świąteczne i dodatki na wakacje
  • Płatny urlop – również w systemach
  • Mieszkanie służbowe - w zależności od oferty
  • Niemieckie świadczenia socjalne (m.in.Kindergeld)
  • Ubezpieczenie zdrowotne, działające na terenie całej UE
  • Opłacane składki emerytalne
  • Wsparcie polskiego konsultanta podczas pobytu za granicą

Nie zwlekaj – kliknij APLIKUJ już dziś – lub zadzwoń +48 510 750 105

SPRAWDŹ IINE OFERTY NASZEJ STRONIE: www.sawipersonal.pl

A my pomożemy Ci znaleźć satysfakcjonującą pracę.

Z nami szybko znajdziesz stabilne zatrudnienie na uczciwych i satysfakcjonujących warunkach.Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego lub austriackiego pracodawcy oraz niemiecką umowę o pracę.Wspieramy w znalezieniu zatrudnienia oraz podczas pobytu na miejscu.

Numer KRAZ 29273