DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 19-25 EUR/h
  • Firma: MT Industrietechnik GmbH & Co. KG
  • Kontakt: Katarzyna Joanna Gajewska
  • Telefon: +49 162 711 1032
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik Utrzymania Ruchu

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG została założona w 1978 roku. Dzisiaj zatrudniamy w 7 oddziałach w całych Niemczech ponad 350 pracowników. Wysoki profesjonalizm i kwalifikacje pracowników uczyniły z MT Industrietechnik wydajną i godną zaufania firmę. Certyfikat zarządzania jakością - DIN EN ISO 9001 oraz certyfikat zarządzania bezpieczeństwem pracy - Zertifikat SCP są podstawą do oferowania najwyższej jakości usług.

Miejsce pracy: Berlin

Do naszego oddziału w Niemczech poszukujemy elektryków (elektryk, elektromonter, elektronik, elektroinstalator i pokrewnych z branży elektrycznej i elektronicznej).

 Obowiązki

Konstrukcja szaf sterowniczych:

Budowa szaf sterowniczych i skrzynek rozdzielczych

Wstępny montaż

  •  Montaż przewodów, kabli zgodnie z planem/specyfikacją
  •  Wstępna instalacja podzespołów i komponentów zgodnie z planami technicznymi i schematami
  •  Przygotowanie i budowa tras kablowych oraz ich montaż lub relokacja
  •  Instalacje maszyn zgodnie ze specyfikacją
  •  Instalacja sprzętu, podłączanie, uruchamianie, serwis

Montaż części i komponentów instalacji zgodnie z rysunkami lub instrukcjami
- Organizacja późniejszej dostawy brakujących części
- Udział w testach i uruchomieniach próbnych
- Kontrola jakości dostarczanych części i produkowanych komponentów/

Wymagania

  • świadectwo ukończenia szkoły kierunkowej (elektryk, elektromonter, elektroinstalator, elektronik itp.)
  • znajomość rysunku technicznego i schematów ideowych
  • własny samochód
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca rozumienie poleceń w miejscu pracy, min. A2-B1 – WARUNEK KONIECZNY!

Oferujemy

  • od 18 € brutto - stawka godzinowa
  • 28  netto nieopodatkowana dieta - każdy pracownik otrzymuje dietę w wysokości do 28 euro za dzień jest płacona za wszystkie dni miesiąca (soboty i niedziele również)
  • umowa o pracę na czas nieokreślony i możliwość długotrwałej współpracy
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: pełne ubezpieczenie społeczne, płacę w terminie i ustaloną na warunkach niemieckich
  • urlop wypoczynkowy oraz dodatki urlopowe i świąteczne
  • zakwaterowanie zapewnione i OPŁACONE przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
  • profesjonalny zestaw narzędzi
  • ubranie robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • możliwość nadgodzin (zależne od pracodawcy i rodzaju obiektu)
  • pomoc przy wypełnianiu wniosku na  zasiłek na dzieci Kindergeld

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze świadectwem w/w wykształcenia.
Kontakt telefoniczny pod numerem tel.: +49 162 711 1032