DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 000-2 200 EUR/m-c
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany
PRACA  - NIEMCY - ELEKTRYK  BUDOWLANY   bez  znajomości Niemieckiego.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  Elektryków Budowlanych.
Zatrudnienie od  Sierpień  ,  Wrzesień   i w kolejnych  m-cach  2023.

PRACODAWCA  Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka  Umowę o Pracę.

STAWKA 13,00  EUR netto / godz.
Pracodawca organizuje  i Opłaca Zakwaterowanie.
Nocleg dla Pracowników Bezpłatny.  Dla Pracowników Pokoje  zawsze jednoosobowe.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE - PROFIL KANDYDATA
1. Kilkuletnie doświadczenie w Branży jako  Elektryk.
2. Wymagane wykształcenie kierunkowe  (+ Dyplom) lub SEP.
3. Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
4. Znajomość jęz. niemieckiego nie jest Wymagana.

ZADANIA DO WYKONANIA
1. Montaż Instalacji Elektrycznych.
2. Prace Konserwacyjne.
3. Instalacje Techniczne, Usuwanie Usterek.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracowników.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE   CV      www.rekrutacja.kozow.eu        E-mail   [email protected]

BIURO KONTAKT    T + 48 515 526 657        T + 31 620 489 676