DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Glico Sp. z o.o.
  • Kontakt: Rekruter
  • Telefon: +48503446700
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Betoniarzy szalunkowych chętnych do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: Betoniarz szalunkowy (NIEMCY)
  • Numer Oferty:: 01/03/2024
  • Data dodania:: środa, 06 marzec 2024
  • Miejsce pracy:: Bayreuth
  • Ilość wakatów:: 10

  • Wymagania::

    •  umiejętność wykonywanie prac betoniarskich,
    • 1 rok doświadczenia w wykonywaniu prac na podobnym stanowisku,
    • prawo jazdy kat. B i własny samochód, (kierowca otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie)
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
    • zaangażowanie i motywacja do pracy,
    • dobre zdrowie i gotowość do ciężkiej pracy fizycznej,
    • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Obowiązki::

    • Montaż gotowego szalunku
    • Betonowanie płyty podłogowe
    • Betonowanie stropów
    • Montaż szalunków i zalewanie betonem
    • Warkocz żelazny
    • Prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim lub polskim!!!
  • Co oferujemy::

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • praca na pełny etat,
    • zakwaterowania nieodpłatne zapewnia pracodawca,
    • praca u niemieckiego pracodawcy,
    • Wynagrodzenie 15 EUR brutto / godzinę plus 28 Eur netto dziennie,
    • Kierowca dostaje dodatkowe wynagrodzenie
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim !!!
  • Dodatkowe informacje::

    Praca po Świętach Wielkanocnych

  • Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie(30-207) przy ulicy J. Malczewskiego 47A w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-207) przy ulicy J. Malczewskiego 47A