DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 800 EUR/m-c
  • Firma: LITAS Personal GmbH
  • Kontakt: Thomas Polle
  • Telefon: +49 1796857398
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

LITAS Personal GmbH jest dostawcą usług personalnych zarządzanym przez właściciela z siedzibą w Bawarii. Przywiązujemy dużą wagę do zadowolenia naszych pracowników i wspieramy Państwa w znalezieniu zakwaterowania i kontaktach z władzami w Niemczech. Serdecznie zapraszamy!

LITAS Personal GmbH szuka swoich klientów w Bawarii

Kierowca C+E + zakwaterowanie

Oto Twoje zadania:

• Wyjazdy ciężarówkami z codziennymi powrotami (ruch lokalny)

• Terminowe i rzetelne dostawy towarów

• Załadunek i rozładunek pojazdów

Co ze sobą zabierasz:

• Ważne prawo jazdy kat. C/CE

• Aktualne świadectwo kwalifikacji kierowcy (kod 95)

• Mile widziana karta kierowcy

• Motywacja i niezawodność

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oto, co oferujemy:

• Uznanie

• Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony (układ zbiorowy pracy)

• pełny etat

• Klasa podatkowa 1: wynagrodzenie od 1900 € netto

• + Bezpłatne zakwaterowanie

• + 14 € netto/dzienne wydatki

• + dopłaty (niedziela 50%, święto 100%, zmiana nocna 25%, nadgodziny 25%)

• + Bonus wakacyjny i bonus świąteczny

• Terminowa płatność

• Od 25 dni urlopu

Czekamy na Twoją aplikację i wspieramy Cię pod każdym względem!