DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 18-21 EUR/h
  • Firma: MT Industrietechnik GmbH & Co. KG
  • Kontakt: Katarzyna Gajewska
  • Telefon: +49 162 7111 032
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik

ŚLUSARZ/MECHANIK PRZEMYSŁOWY

Oferta pracy

Do przedsiębiorstwa budowy maszyn, ok.140 km od polskiej granicy, produkującego maszyny, silkiniki, automaty oraz maszyny produkcyjne szukamy ślusarzy/mechaników przemysłowych z umiejętnością spawania (bez certyfikwatów!)

ZADANIA:

  • Montaż części i komponentów instalacji zgodnie z rysunkami lub instrukcjami
  • Utrzymanie ruchu,naprawy i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
  • Spawanie (łączenie części, naprawa usterek, pęknięć, uszkodzeń)
  • Insatlacje ślusarsko-monterskie, serwis
  • praca w systemie 3-zmianowym

WYMAGAMY:
- znajomość języka niemieckiego min. B1/B2
- min. 2- letniego doświadczenia w zawodzie ślusarza-montera lub mechanika przemysłowego, mechanika utrzymania ruchu
- punktualności oraz zaangażowania w pracy
- umiejętności prostego spawania MAG/MIG - nie wymagamy uprawnień!

OFERUJEMY:
• 18 € brutto- stawka godzinowa na start
• zapewnione zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju (WiFi, pełne wyposażenie, kuchnia, etc.)
• 36 € netto dietę kalendarzową dzienną (również za soboty i niedziele!) nawet do 1080 € /miesiąc
•  dodatki urlopowe i świateczne
• umowa o pracę na czas nieokreślony i możliwość długotrwałej współpracy
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: pełne ubezpieczenie społeczne, płacę w terminie i ustaloną na warunkach niemieckich
• zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
• profesjonalny zestaw narzędzi
• ubranie i buty robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy
• wsparcie polskojęzycznego pracownika
• możliwość nadgodzin (zależne od pracodawcy i rodzaju obiektu)
• pomoc przy wypełnianiu wniosku na zasiłek na dzieci Kindergeld

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze świadectwem w/w wykształcenia anadres mailowy: