DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personnelservice
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz
Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Stolarz ze znajomością j.niemieckiego+własne auto#Praca z zakwaterowaniem#Niemiecka umowa#Bawaria#.K.Bambergu

Miejsce pracy: Bamberg,Niemcy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy jako stolarz
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie jako stolarz,potwierdzone dyplomem zawodowym
  • Znajomość j.niemieckiego w stopniu min.podstawowym
  • Czynne prawo jazdy kat B+auto do dyspozycji na wyjazd

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ✓  prace stolarskie przy kamperach

    ✓  montaż mebli w kamperach

    ✓  obróbka drewna

    ✓  cięcie drewna

    ✓  materiałoznawstwo

    ✓  piłowanie, cięcie, klejenie

    obsługa prasy

OFERUJEMY:

  • W zależnosci od znajomości języka niemieckiego:

    15,00€ (A1/A2) – 17,00€ (B1/B2) brutto

    + 40 € diety
  •  dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach)

  • 25-30 dni urlopowych (liczba dni urlopowych wzrasta wraz ze stażem zatrudnienia)
  • ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, spoleczne i emerytalne
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Zakwaterowanie(pokoje 1-2 osobowe)-pomoc w znalezieniu
  • Praca na zmianie porannej
  • Zwrot kosztów podróży w postaci bonu jednorazowego do 50 euro
  • Wsparcie ze strony koordynatorów

W przypadku zainteresowania ofertą pracy zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres [email protected] lub zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 574420040 sms Stolarz

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”