DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 000-11 500 PLN/m-c
  • Firma: Prime Consulting Group
  • Kontakt: Jakub Maszorek
  • Telefon: 517051393
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Prime Consulting Group to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 28299.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako pracownik produkcji.

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się! - Tobie również postaramy się pomóc.

Oferujemy:

  • stawkę 14,20 Brutto - Podstawy języka niemieckiego
  • STAWKĘ 14,50 Euro/h Brutto - z komunikatywną znajomością języka niemieckiego
  • bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • polską umowę o pracę tymczasową
  • dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki
  • dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%
  • klarowne i legalne warunki zatrudnienia
  • możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony biura polskiego, -świadczenia Kindergeld

Obowiązki:

  • odbiór towarów, kontrola przychodzących towarów i badanie jakości - Opakowania i pudełka, np.: surowce spożywcze na paletach, a czynności wykonywane są za pomocą mrówek elektrycznych
  • dokonywanie wpisu w systemie zarządzania towarami, w tym tworzenie dokumentów wysyłkowych
  • ogólna obsługa wysyłki - Pakowanie lub kompletacja zamówień
  • kompletacja półproduktów i wyrobów gotowych
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • przestrzeganie czystości w pomieszczeniach magazynowych i na zewnątrz

Wymagania:

  • gotowości do podjęcia zatrudnienia w wyznaczonym terminie,
  • mile widziane auto gotowe na wyjazd,
  • doświadczenia na magazynie
  • znajomości języka niemieckiego min. w stopniu podstawowym

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 517 051 393