DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Human Resources Poland
  • Kontakt: HR.PL
  • Telefon: 508385692
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Laminiarz

Zadania:

  • Przetwarzanie materiałów kompozytowych z włókien i materiałów bazowych
  • Wkładanie materiałów kompozytowych do form zgodnie z instrukcjami
  • Tworzenie próżni na zajętych formach
  • Wyjmowanie komponentów z form
  • Cięcie tkanin i taśm jednokierunkowych
  • Przetwarzanie komponentów kompozytowych poprzez cięcie, wiercenie i szlifowanie
  • Przygotowywanie, klejenie oraz wykańczanie komponentów
  • Łączenie i montowanie elementów
  • Naprawa struktur z kompozytów włóknistych

Wymagania:

  • Wymagane kilkuletnie doświadczenie jako Laminiarz
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd mile widziane
  • Znajomość języka polskiego/niemieckiego/angielskiego

Oferujemy:

  • Premię startową w wysokości 200 EURO wypłacaną po 2 miesiącach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 16 brutto/godzina
  • 20 diety netto na wyżywienie
  • 20 diety netto na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień
  • Pracę zmianową w godzinach: 6:00-15:00, 14:50-23:50 (w weekend tylko 6:00-15:00)
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zwrot kosztów podróży za przyjazd
  • Zwrot kosztów za odzież roboczą
  • Zakwaterowanie organizuje pracodawca, opłaca pracownik z diety
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Przyjazną, profesjonalną i polskojęzyczną opiekę ze strony naszych pracowników :)

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: [email protected]