MIEJSCE PRACY

Dołącz do zespołu Frapol!

Jesteśmy wiodącym polskim producentem i dostawcą systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Nasza firma uczestniczy w zaawansowanych projektach technologicznych w Polsce i na całym świecie.

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży HVAC.

Aktualnie poszukujemy pracowników odlewni do oddziału w Niemczech.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz motywację do pracy;
  • posiadasz umiejętności pracy w zespole;
  • jesteś gotowy do relokacji;

Zakres obowiązków:

  • Szlifowanie odlewów przy użyciu szlifierki stacjonarnej
  • Śrutowanie odlewów ręczne
  • Śrutowanie odlewów przy użyciu maszyny
  • Wybijanie rdzeni przy pomocy młotka pneumatycznego
  • Obijanie odlewów przy użyciu młotka
  • Zawieszanie przy użyciu wciągnika łańcuchowego
  • Transport przy użyciu wózka widłowego
  • Kontrola jakości oczyszczenia odlewu
  • Poprawki malarskie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Niemieckie świadczenie rodzinne – Kindergeld
  • Zwrot części podatku po zakończeniu roku podatkowego.
  • Wynagrodzenie w walucie euro.
  • Zwrot kosztów relokacji
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Aktywne wdrożenie do pracy