DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500-3 000 EUR/m-c
  • Firma: Jobfactory Personalservice GmbH
  • Kontakt: Klaudia
  • Telefon: +49 15208260149
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Betoniarz
Firma Jobfactory obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kosmetyk betonu/ Betoniarz

Miejsce pracy: 07141 Asperg, Deutschland

WYMAGANIA:

  • wykształcenie i certyfikaty związane z budowlanką będą mile widziane, ale nie konieczne
  • auto na wyjazd
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bruzdowanie, szpachlowanie, naprawa ubytków w betonie (najczęściej są to balkony)
  • prace budowlane

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Legalne zatrudnienie
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Pomoc w załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem w Niemczech
  • Pomoc w organizacji kwatery. Firma może również przejąć jej koszt.
  • Możliwość cotygodniowych zaliczek
  • Premie
  • Stawkę godzinową zaczynającą się od 13,80€ Brutto
  • Dietę stałą 35€ Netto za każdy przepracowany dzień
  • Kilometrówkę zaczynającą się od 20€ Netto za każdy przepracowany dzień

Nasza firma działa już od 1998 roku na rynku niemieckim. W tym momencie pracuje u nas ok. 500 zadowolonych pracowników. Prace mamy również w innych miejscowościach w Niemczech również związanych z konstrukcjami stalowymi, budowlanką, elektryką.  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”