DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fintjob
  • Kontakt: Paweł Kubrak
  • Telefon: 536282973
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Magazynier w sortowni butelek – Leader zespołu

Lokalizacja – Ahaus, Niemcy

Start pracy – 02.01.2024

Opis stanowiska:

    • praca przy sortowaniu butelek, umieszczanie butelek jednego producenta/rodzaju we wskazanym pojemniku oraz przesortowanych pojemników na palecie)

    • planowanie, organizacja i koordynacja prac na wszystkich etapach realizacji projektu

    • osiąganie wszystkich wymaganych KPI’s dla projektu

    • tworzenie harmonogramów projektowych i kontrola ich realizacji

    • zarządzanie zespołem projektowym zgodnie z ustalonymi zasadami i praktykami

    • zapewnienie sprawnej komunikacji w projekcie

    • monitorowanie finansów i zasobów w projekcie

    • opracowanie niezbędnych analiz i raportów dotyczących prowadzonego projektu

    • wdrażanie i szkolenie nowych pracowników

    • tworzenie Matrycy Ryzyka

Oferujemy:

    • umowa polska przez agencję pracy (delegacja do Niemiec)

    • przerwa świąteczna od 23.12 do 01.01.24. Powrót do pracy – 02.01.2024

    • stawka 14.00 euro brutto/h

    • wypłaty miesięczne, do 15. każdego miesiąca

    • zakwaterowanie zapewnione - opłata 200euro/miesiąc

    • Wi- Fi

    • miesięczny dodatek liderski w kwocie 700 euro brutto

    • zwrot kosztów paliwa

    • wyjazd organizacja, opłata po stronie Kandydata zwracamy do max 300pln za przyjazd (po przepracowanym miesiącu)

Wymagania:

    • Prawo jazdy plus własne auto- koniecznie

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

    • Sprawność fizyczna

    • Brak nałogów

    • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją lub magazynem

    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel