DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Bruni Pole Zeitarbeit Nord GmbH
  • Kontakt: Gabriela Kusnierz
  • Telefon: 004934199384055
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik
Firma Bruni Polke obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Hydraulik / Monter instalacji i urządzeń sanitarych (k/m/i)

Miejsce pracy: Achern, Niemcy

WYMAGANIA:

- dyplom zawodowy lub udokumentowane doświadczenie zawodowe
- minimum rok doświadczenia
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- język niemiecki pozwalający na porozuienie się w miejscu pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- montowanie i instalacja rur do wody, gazu lub ścieków zgodnie z planem: cięcie rur, mocowanie połączeń, montaż części, przykręcenie, klejenie i spawanie
- układanie, dostosowywanie, mocowanie rurociągow w ścianach, podłogach lub sufitach zgodnie z planami i normami
- podłączanie armatury do linii i podłączanie systemów do sieci publicznej
- sprawdzanie szczelności zgodnie z wytycznymi
- Izolacja linii
- uruchomienie systemów, ustawenie i sprawdzenie ćiśnienia zainstalowanych urządzeń sanitarnych
- montowanie rożnych urządzeń sanitarnych takich jak toalety, wanny, zlewy, maszyny, kotly, pralki
- montowanie inych systemów takich jak systemy solarne lub systemy wentylacji toalet, zgodnie z instrukcją, naprawa i konserwacja sprzętu
- demontaż, regulacja lub wymiana przewodów
- wymiana uszkodzonych osprzetów hydraulicznych, krany, uszczelki i filtry
- wykonywanie prac koserwacyjnych

OFERUJEMY:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- stawkę godzinową w oparciu o taryfę iGZ 14,08€ brutto/h
- dodatki branżowe w zależności od miejsca pracy i zakresu obowiązków
- dietę dzienną w wysokości 75 Euro
- pomagamy znaleźć zakwaterowanie, możliwie blisko miejsca pracy
- 24-30 dni urlopu rocznego- premie świąteczne i urlopowe
- możliwość przejęcia i podjęcia pracy bezpośrednio u klienta
- możliwość pobierania zaliczek
- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne (możliwość ubezpieczenia rodziny)
- możliwość zrobienia uprawnień zawodowych na koszt firmy

BRUNI POLKE Zeitarbeit od 30 lat zajmuje się pośrednictwem pracy zatrudniając ponad 600 pracowników. Oferujemy wiele ofert pracy w różnych branżach - zawsze na najlepszych warunkach, z pełnym świadczeniem socjalnym i możliwością rozwoju kariery zawodowej.