MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Dla naszego klienta w D- 52070 Aachen,

poszukujemy na stanowisko SLUSARZ (rur),

praca na hali przy naprawie/renowacji pojazdow szynowych

Zadania:
  • Gięcie, cięcie, poszerzanie i wycinanie szyjek rur wykonanych z różnych materiałów
  • Produkcja i montaż rurociągów i systemów rurociągów z wykorzystaniem rysunków technicznych
  • Przeprowadzanie testów szczelności
  • Uruchamianie, testowanie, konserwacja i naprawa rurociągów i systemów rurociągów
Wymagania:
  • Ukończone szkolenie dla monterów instalacji gazowych i wodnych lub porównywalny zawód
  • Kilkuletnie doświadczenie jako monter rur jest obowiązkowe
  • Doświadczenie w branży pojazdów szynowych jest dodatkowym atutem
  • Pewne posługiwanie się typowymi narzędziami ręcznymi
  • Zrozumienie techniczne i znajomość pneumatyki i hydrauliki
  • Gotowość do pracy zmianowej i w nadgodzinach
  • Zdolność do samodzielnej i ostrożnej pracy
  • Jezyk niemiecki mile widziany
  • Auto i prawo jazdy
Oferujemy:
  • Niemiecka umowe o prace z calym pakietem socjalnym
  • Wynagrodzenie zgodne z IGZ 16 euro NETTO za roboczogodzine z takimi dodatkami jak na przejazd
  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce
  • Mozliwe zaliczki po przepracowaniu tygodnia pracy
  • Mozliwy zakup odziezy roboczej na koszt pracodawcy
  • Praca na hali, w systemie 1- zmianowym,
  • Mozliwe nadgodziny (nawet 10h dziennie od poniedzialku do niedzieli)
  • Mozliwa rotacji 3 na 1 (3tygodnie pracy, 1 tydzien wolny)

Czekamy na Ciebie!
Masz jakieś pytania? Jesteśmy tu dla Ciebie!