MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik przemysłowy

Dla naszego klienta w D- 52070 Aachen,

poszukujemy na stanowisko Lakiernik przemyslowy (praca przy naprawie/renowacji pojazdow szynowych)

Zadania:
  • Przeprowadzanie przygotowań do malowania, w szczególności czyszczenie, szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie i maskowanie powierzchni
  • Malowanie wszystkiego, od małych elementów po kompletne pojazdy szynowe, przy użyciu kubka przepływowego i/lub metody airless/mix
  • Usuwanie miejscowych wad i uszkodzeń poza procesem malowania
  • Zgodność z wymogami dotyczącymi dokumentacji
  • Kontrola jakości przed, w trakcie i po malowaniu
Wymagania:
  • Ukończyłeś szkolenie zawodowe jako lakiernik samochodowy/przemysłowy lub porównywalne kwalifikacje.
  • Masz odpowiednie doświadczenie w procesach typu flow cup i/lub airless/mix.
  • cechuje Cię rzetelność i punktualność
  • Masz dobre maniery i jesteś graczem zespołowym
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym i w nadgodzinach
  • Pracujesz ostrożnie i niezależnie
Oferujemy:
  • Niemiecka umowe o prace z calym pakietem socjalnym
  • Wynagrodzenie zgodne z IGZ 16 euro NETTO za roboczogodzine z takimi dodatkami jak na przejazd
  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce
  • Mozliwe zaliczki po przepracowaniu tygodnia pracy
  • Mozliwy zakup odziezy roboczej na koszt pracodawcy
  • Praca na hali, w systemie 1- zmianowym,
  • Mozliwe nadgodziny (nawet 10h dziennie od poniedzialku do niedzieli)
  • Mozliwa rotacji 3 na 1 (3tygodnie pracy, 1 tydzien wolny)

Czekamy na Ciebie!
Masz jakieś pytania? Jesteśmy tu dla Ciebie!