DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 973 EUR/m-c
  • Firma: Pasternak Personal GmbH
  • Kontakt:
  • Telefon: +4917666835120
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: 37308 Heilbad Heiligenstadt
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rzeźnik
Witam,
do zakładu przetwórstwa mięsnego w 37308 Heilbad Heiligenstadt zatrudnimy rzeźników do pracy przy rozbiorze wołowym (m/w/d).
Zakres obowiązków:
- Klasowanie lub trybowanie, przetwarzanie i porcjowanie mięsa wołowego według specyfikacji
- Zapewnienie jakości podczas procesu przetwarzania mięsa
- Przestrzeganie wymogów prawnych i przepisów higieny.
Oferujemy:
- Stawki jak niżej:
Wykrawanie wołowiny: do 19,90€ br/h
miesięczny zarobek 2612,47€ brutto
+dodatek premiowy po 3 mies. pracy do 750€ mies.
= 3362,47€ brutto
Rozbiór początkowy wołowiny: do 23,51€ br/h
miesięczny zarobek 2772,78€ brutto
+dodatek premiowy po 3 mies. pracy do 1200€ mies.
= 3972,78€ brutto.
Dodatkowe warunki:
- Umowa bezpośrednia zawarta z zakładem pracy
- 20%-125% za nadgodziny, pracę w nocy, w niedzielę oraz w święta
- Dodatek wakacyjny i świąteczny
- 30 dni urlopu/rok
- Praca 39 godzin/tydzień
- Elektroniczna rejestracja czasu pracy - każda minuta jest rejestrowana
- Możliwość zakupu produktów mięsnych w korzystnych cenach.
Dodatkowe benefity:
- Dodatkowe zakładowe ubezpieczenie zdrowotne
- Profilaktyczne badania lekarskie i opieka medyczna w firmie
- Zbiorowy program emerytalny i świadczenia kapitałowe
- Szkolenie i dalsze kształcenie.
UWAGA!
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.
W razie potrzeby istnieje możliwość służbowego zakwaterowania.
Wymagania:
- Doświadczenie oraz mile widziane wykształcenie zawodowe.
Jesteś zainteresowany?
Napisz na priv, lub:
Tel.: 004923149498619/ 004923149498617