DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Piening GmbH
  • Kontakt: Adam Fronczek
  • Telefon: 0048 507 223 992
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: 33335 Gütersloh
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Hydraulik

W celu długookresowego wzmocnienia naszego zespołu szukamy Ciebie jako:

Hydraulika

Twoj pracodawca:                 Piening GmbH

Miejsce pracy:                        całe Niemcy

Stosunek pracy:                     niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony

Rozpoczęcie pracy:                od zaraz

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         500,00 Euro  bonusu startowego - nieopodatkowanego, płatnego w trzecim miesiącu zatrudnienia (byłych pracowników firmy Piening GmbH obowiązują specjalne regulacje)

·         dietę w wysokości 60 EURO / dzień roboczy przy przyjeździe własnym autem

·         tygodniowe zaliczki

·         dodatki do nadgodzin + 25%

·         dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EURO

·         do 700 EURO bonusu za polecenie nowego pracownika

·         bezpłatną odzież roboczą i narzędzia firmy Würth

·         pomoc w tworzeniu grup do wspólnych dojazdów do pracy

·         trening językowy w ciągu pierwszych kilku miesięcy

·         komunikację przez aplikację firmową

·         asystentki mówiące w jezyku polskim

·         organizację ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Twoje obowiązki:

·         instalacje i podłączanie systemów sanitarnych

·         instalacje centralnego ogrzewania

·         podłączenie systemów wodociągowych i kanalizacyjnych

·         utrzymanie, konserwacja i naprawa instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Szukasz stałej pracy w Niemczech oraz oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

Wejdź na naszą stronę internetową i wyślij nam swoje CV.

Kontakt:

Piening GmbH

Carl-Bertelsmann-Straße 203

33335 Gütersloh

Adam Fronczek

Tel. 0048 507 223 992

Adam Krolak

Tel. 0048 799 030 680

Olga Rakowiecka

Tel. 0048 507 596 304

Katarzyna Hadamczyk

Tel. 0048 510 231 441

Anne Bernat