dodano 3 miesiące temu

kierownik ds. zleceń w branży tłumaczeniowej

Zdalnie
7000-9000  PLN / m-c
Wyświetleń: 433Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Jesteśmy małą, ale wyróżniającą się agencją tłumaczeniową z siedzibami w Berlinie i Zurychu. Nasza międzynarodowa kadra składająca się z ponad 600 wykwalifikowanych tłumaczy sprawia, że od lat współpracujemy z wieloma firmami i urzędami w krajach niemieckojęzycznych.

Od września 2024 r. do naszego zespołu poszukujemy wszechstronnie zmotywowanej osoby na stanowisko kierownika ds. zleceń (f/m/d) w branży tłumaczeniowej.

(praca na pełny etat/część etatu)

Praca na tym stanowisku jest w 100% zdalna. Zachęcamy do aplikowania kandydatów z dużym doświadczeniem zawodowym.

W tej pracy będą czekać na Ciebie ciekawe zadania:

• Zarządzanie zleceniami - od oferty do faktury

• Koordynacja projektów tłumaczeń symultanicznych i pisemnych

• Samodzielne przetwarzanie zapytań i zleceń

• Kompetentne doradztwo i wsparcie dla naszych klientów, tłumaczy pisemnych i ustnych

• Przyjazna komunikacja przez e-mail i telefon

• Język roboczy niemiecki

Twoje umiejętności są tak zróżnicowane, jak Twoje przyszłe działania:

• Masz doświadczenie w zarządzaniu zleceniami lub kluczowymi klientami

• Twoja znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie jest bardzo dobra, a ponadto wykazujesz duże zamiłowanie do języków obcych.

• Znasz pakiet MS Office i potrafisz szybko zapoznać się z oprogramowaniem branżowym.

• Twój styl pracy jest nastawiony na koncentrację, rozwiązywanie problemów i odpowiedzialność.

• Lubisz prowadzić rozmowy telefoniczne, a Twoje kontakty z klientami i współpracownikami są zawsze pełne zaangażowania.

• Jesteś osobą spokojną i opanowaną, nawet gdy sytuacja jest trudna.

• Wykształcenie wyższe lub odpowiednie szkolenie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

• otwartą i pełną zaufania atmosferę pracy w małym zespole

• kompleksowe szkolenia we wszystkich istotnych obszarach tematycznych

• bardzo dobre wynagrodzenie

• nieskomplikowaną hierarchię i możliwość szybkiej komunikacji w przypadku pytań i nadchodzących decyzji

Czy chciał(a)byś wspomóc nas w tych zadaniach w przyszłości? W takim razie czekamy na Twoją aplikację w języku niemieckim wraz z Twoim CV w języku niemieckim i oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Uwaga: Rozpatrujemy wyłącznie zgłoszenia w języku niemieckim. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl

Eubylon

Berlin, Niemcy
Osoba Kontaktowa
Julia Świątek