MONTER PREFABRYKATÓW BETONOWYCH, NIEMIECKA UMOWA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Axell Holandia
  • Kontakt: Axell Holandia
  • Telefon: 0048 662 013 623
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: okolice Ratyzbony
  • Państwo: Niemcy

Obecnie dla naszego Klienta w Niemczech,  poszukujemy Monterów prefabrykatów betonowych

JĘZYK NIEMIECKI MILE WIDZIANY

Wynagrodzenie: min 2.000 € netto

Praca w renomowanej firmie, z  ponad 40 letnim doświadczeniem w sektorze budownictwa komercyjnego, przemysłowego oraz zbiorników żelbetonowych.

Zakres obowiązków:

·         Montaż konstrukcji z żelbetonu na budowie (szalunek, zbrojenie, wylewanie betonu)

·         Praca na terenie Niemiec – różne budowy (hale przemysłowe, zbiorniki, silosy)

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

·         Posługiwanie się narzędziami ręcznymi i elektrycznymi

·         Podstawowa umiejętność odczytywania rysunków technicznych/planów

·         Dokładność, precyzja, odpowiedzialność

·         Prawo jazdy kategorii B

·         Mile widziana znajomość języka niemieckiego

·         Elastyczność - oferta wiąże się z regularną zmianą miejsca pracy, ok 1-2 tygodni na każdej budowie aż do zakończenia projektu i delegacja w inne miejsce na terenie Niemiec.

Oferujemy:

·         Niemiecką umowę o pracę

·         Nadgodziny

·         Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec

·         30 centów dopłaty do paliwa za 1km dla osoby, która prywatnym autem będzie dojeżdżać do pracy z miejsca zakwaterowania

·         Co 2-3 tygodnie  możliwość zjazdu na weekend do PL

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia Sp. z o.o.  z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także - w ramach usprawiedliwionego celu administratora – dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, jak również prawo odwołania zgody.

O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul.Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.