DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: IPF Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: Filip Michalak
  • Telefon: 571 445 379
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: okolice Dortmundu
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego
Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Stanowisko: operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Dortmundu

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków
 - praca w firmie zajmującej się produkcją desek, elementów drewnianych
 - ładowanie i rozładowywanie ciężarówek, transport materiałów po zakładzie
 - inne prace na produkcji

Wymagania
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Uprawnienia na wózek widłowy
Mile widziana podstawowa znaj. j. niemieckiego.
Umiejętność pracy w szybkim tempie
Prawo jazdy kat. B
Mile widziana gotowość do wyjazdu do
Niemiec własnym samochodem
Dobra kondycja fizyczna

OFERUJEMY:
 Stawka godzinowa: 12,00 € brutto
 40-godzinny tydzień pracy (godziny podstawowe)
 Pensja jest regularnie wypłacana do 11 dnia każdego miesiąca na konto polskie
 Możliwość pobrania zaliczki w trakcie pracy
 Składki na ubezpieczenie społeczne odprowadzane są w Polsce od średniej kraj

W razie zainteresowania proszę o przesłanie CV na adres mailowy [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem: