POMOC SPRZĄTAJĄCA W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: seasonaljobs
  • Kontakt: Hauptkategorie
  • Telefon: +49 2173 99 39 144
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: okolice Chemnitz
  • Państwo: Niemcy

Ważna informacja dla zainteresowanych pracą:

Nasza firma nie jest agencją pracy tymczasowej.
Jesteśmy firmą doradczą i wspieramy niemieckie podmioty gospodarcze
w procesach pozyskania personelu, który jest zatrudniony bezpośrednio
u niemieckich pracodawców na niemieckich warunkach pracy.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska

1.  Pomoc sprzątająca w zakładzie produkcyjnym.
2. Pracownik obróbki metalu z następującymi umiejętnościami: podstawy obróbki skrawaniem, np. frezerstwa, szlifierstwa, tokarstwa..

Najchętniej małżeństwo lub para, możliwy jest również indywidualny przyjazd.

Branża przedsiębiorstwa: obróbka skrawania CNC, produkcja na zlecenie.

Pracownicy poszukiwani są dla następującej lokalizacji: okolice Chemnitz.

Zakres obowiązków pracownika:

1. Prace porządkowe w firmie (okna, podłogi, WC, ogród).

2. Praca w zakładzie pracy przy obróbce skrawaniem oraz prace konserwatorskie.

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Znajomość języka niemieckiego, poziom podstawowy;
- Prawo jazdy kat. B.

Warunki pracy:
Forma zatrudnienia: pełny etat
Umowa o pracę z sześciomiesięcznym okresem próbnym na czas nieokreślony.
Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Godziny pracy: 40 godzin tygodniowo, co 14 dni praca w soboty od 06 - 12

Wynagrodzenie: początkowe wynosi od 10,00 Euro brutto / h ( zależne od kwalifikacji)

Zakwaterowanie:
Mieszkanie w domu jednorodzinnym  (Łazienka, kuchnia, pokój dzienny i sypialnia, w pełni umeblowane).

Wyżywienie: We własnym zakresie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz ze zdjęciem.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +49 2173 99 39 144 w godzinach 10-16 pon-piątek. Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów. Prosimy o zamieszczenie klauzuli : zgodę na korzystanie z danych osobowych.