• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Premium Work Sp. z o.o.
  • Kontakt: Tomasz Skora
  • Telefon: 77 547 77 71
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Pracy PREMIUM WORK, zatrudniająca pracowników w Niemczech, Austrii, Szwajcarii,  aktualnie, dla swojego partnera w Niemczech, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Elektryka (K/M)

Miejsce pracy: Niemcy – Berlin
Nr referencyjny: PEL/JOB/2019

Zadania:

• Przygotowanie podłoża do wytyczania tras kablowych (wiercenie, cięcie, szpachlowanie, kucie);

• Wytyczanie tras kablowych;
• Pomoc przy pozycjonowaniu i okablowaniu tablic rozdzielczych
• Pomoc przy montażu przyłączy elektrycznych, puszek, gniazd; (prowadzeniu kabli w ścianach, żłobienie dziur w ścianach pod okablowanie);

Oferujemy:

  • Umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjną stawkę godzinową (8-9 euro netto/h)

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Regularne zjazdy do Polski

Nasze oczekiwania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na terenie Niemiec lub Austrii

Jeśli masz dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu telefonicznego
- rekrutację prowadzi Tomasz Skóra, tel. (77) 547 77 71

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Premium Work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi.  Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Premium Work Sp. z o.o .i  przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Premium Work Sp. z o.o. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 8458