Berker Dominis
dodano 5 miesięcy temu

Elektryk

caly kraj Niemcy
50-80  PLN / h
Wyświetleń: 884Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Firma świadcząca usługi z zakresu wykonywania instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniowych oraz przemysłowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter – praca za granicą na terenie Niemiec!

Wynagrodzenie: 11-14 euro na rękę/h na start – możliwość podwyżki po dwumiesięcznym okresie próbnym

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Prace w zakresie związanym z wykonywaniem instalacji elektrycznych w obiektach prywatnych, przemysłowych, użyteczności publicznej, sklepach i hotelach,
  • Montaż gniazd elektrycznych, lamp, biały montaż oraz instalacje niskoprądowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe jako elektryk,
  • Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych- możliwość przyjęcia do pracy jako pomocnik elektromontera i douczenie,
  • Aktualne uprawnienia SEP,
  • Dokładność oraz poważne podejście do samodzielnej pracy.

Mile widziana znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B i uprawnienia do pracy na wysokościach.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracy na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne zarobki i możliwość rozwoju,
  • Transport dla każdej ekipy samochodem służbowym na wspólne miejsce zamieszkania,
  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowych pokojach dwuosobowych blisko miejsca pracy,
  • Prace w systemie 4/1 lub 5/1, w zależności od miesiąca ale nie wcześniej niż po przepracowaniu pełnego miesiąca,
  • Od 50 do 60 godzin tygodniowo, soboty pracujące,
  • Wynagrodzenie płatne z Umowy Polskiej na konto złotówkowego do 10- go dnia każdego miesiąca, druga płatność wynagrodzenia na konto walutowe- euro, do 20-go każdego miesiąca na podstawie delegacji,
  • Narzędzia renomowanych marek.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "ELEKTRYK" – oddzwonię!

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ostrołęka, Polska
536548851
Osoba Kontaktowa
Magdalena Brzezińska
strona www:
www.pracownicybudowlani.pl