DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 900-3 100 EUR/m-c
  • Firma: Perconi GmbH
  • Kontakt: Aleksandra
  • Telefon: +49 174 1790565
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechatronik
Firma PERCONI GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik - Mechatronik

Miejsce pracy: Zwickau, Niemcy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki mechaniczne/samochodowe)

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku mechanika/serwisanta samochodowego
  • Praktyczna znajomość technologii napraw pojazdów samochodowych w zakresie mechanicznym
  • Znajomość technologii napraw w zakresie elektromechanicznym (mile widziana)
  • Pasja do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym oraz trendach w branży
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Niemiecki poziom A2-B1
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawdzanie układów pojazdów nowoczesnymi urządzeniami pomiarowo-diagnostycznymi

  • Układanie przewodów elektrycznych zgodnie z rysunkami
  • montaż kamer, radia, czujników
  • Wykonywanie napraw mechanicznych zgodnie z technologią naprawy producenta samochodu
  • Wykonywanie napraw eksploatacyjnych
  • wymiana hamulców, olejów, filtrów, rozrządów
  • Naprawa i wymiana innych podzespołów samochodu

OFERUJEMY:

  • Umowa o prace na warunkach Niemieckich z pełnymi świadczeniami socjalnymi

  • Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz diety ( 2900€-3100€ )
  • Zeitkonto 35 godzin
  • Wynagrodzenie wypłacane do 15 dnia miesiąca
  • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Kontakt z Polskim koordynatorem
  • dodatki swiateczne i urlopowe

Firma PERCONI GmbH zajmuje się branżą specjalistyczną chętnie nawiąże współprace z ludźmi stawiającymi na rozwój w branży Mechanik-Mechatronik. Obecnie poszukujemy pracowników w miejscowości Zwickau.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”