DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: Tabel Gruppe
  • Kontakt: Dawid Wojciechowski
  • Telefon: +4916093892444
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Firma Tabel Gruppe GMBH poszukuje doświadczonych operatorów maszyn do pracy w zakresie produkcji.

Stanowisko: Operator Maszyn

Lokalizacja: Wustermark

Stawka: 16€ brutto na godzinę

Opis Stanowiska:

Na stanowisku operatora maszyn będziesz odpowiedzialny/a za:

Przygotowywanie procesów produkcyjnych

Konfigurowanie systemu maszyn

Identyfikację i usuwanie usterek

Obsługę prasy oraz innych maszyn produkcyjnych

Zgłaszanie usterek oraz informowanie o wszelkich problemach w procesie produkcji

Wymagania:

Doświadczenie w branży produkcyjnej

Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Preferowane osoby z własnym samochodem

Praca w systemie zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Oferta:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16€ brutto na godzinę oraz stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie. Praca w systemie zmianowym pozwala dostosować harmonogram do indywidualnych preferencji.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotów/a do podjęcia wyzwania na stanowisku operatora maszyn, prosimy o przesłanie swojego CV

Zapraszamy do aplikowania!

Tabel Gruppe GMBH - Tworzymy przyszłość razem!