Personalservice
Robert Hartwig - Weimar
dodano 3 miesiące temu

b1 Handlowiec ze znajomością języka niemieckiego i polskiego (m/f/d) - Kolonia

Würzburg Niemcy
2600-2700  EUR / m-c
Wyświetleń: 421Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Giełda pracy

Dyspozytor sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego i polskiego (m/f/d) - Kolonia

Kolonia dystrybucja Pełny etat Wynagrodzenie: do uzgodnienia od teraz stałe zatrudnienie

2023 08 08 Nagłówek ogłoszeń o pracę U8 To jest właściwe miejsce na Twoje pomysły kobieto

M2 Personal GmbH wraz z ośmioma spółkami zależnymi tworzy grupę firm działającą na rynku usług personalnych od 1997 roku.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem przenosimy personel do firm klientów i aktywnie dbamy o to, aby wiele osób znalazło odpowiadającą im pracę i mogła patrzeć na bezpieczną przyszłość.

Jeśli lubisz także kontakt z ludźmi, szukasz różnorodności w zmotywowanym zespole i chcesz wykonywać satysfakcjonującą pracę, aplikuj już teraz i dołącz do rodziny M jako:

Dyspozytor sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego i polskiego - w lokalizacji w Kolonii

Korzyści

Oto co Ci oferujemy:

Stanowisko stałe na pełen etat - z myślą o długoterminowej współpracy

Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z Twoimi kwalifikacjami - dodatkowo istnieje możliwość wynagrodzenia uzależnionego od wyników, uzależnionego od sukcesów zespołu

Elastyczny start do pracy z regulowanym podstawowym czasem pracy – ważna jest dla nas równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

Praca mobilna do 5 dni w miesiącu - otrzymasz od nas odpowiedni sprzęt (laptop, mysz itp.) (uwaga: nie pozwalamy na pracę wyłącznie z domu)

Ekscytujące imprezy i wydarzenia firmowe - dla wszystkich pracowników do dobrej zabawy i wymiany pomysłów

Korzyści korporacyjne — korzystaj ze świetnych zniżek u wielu dostawców

Nowoczesne przestrzenie biurowe - z ergonomicznymi stanowiskami pracy

Świeże owoce, woda i kawa - bez ograniczeń

Zadania

Twoje zadania:

Sprzedaż - pozyskiwanie istniejących i nowych klientów

Obsługa klienta - realizacja zamówień i kalkulacja cen

Planowanie personelu - planowanie i kontrola rozmieszczeń kadr w firmach naszych klientów oraz kompleksowe wsparcie dla naszych polskich pracowników

Administracja - dokumentacja i utrzymanie danych podstawowych naszych klientów i pracowników, tworzenie dokumentów zamówień itp.

kwalifikacja

Byłoby miło, gdybyś zabrał ze sobą:

Ukończone szkolenie w sektorze komercyjnym - lub porównywalne kwalifikacje

Wstępne doświadczenie zawodowe w branży usług personalnych oraz w zakresie ustawy o zatrudnieniu tymczasowym jest obowiązkowe

Dyskrecja w postępowaniu z personelem i informacjami o personelu

Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, wysoki poziom kontaktu telefonicznego i przyjazna postawa wobec klienta

Świetne umiejętności organizacyjne i pewne posługiwanie się popularnymi programami pakietu Microsoft Office

Biegła znajomość języka niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie

Prawo jazdy kat. B będzie zaletą

Jak aplikować:

Prześlij nam kompletne dokumenty aplikacyjne, zawierające oczekiwane wynagrodzenie, datę rozpoczęcia i liczbę godzin pracy, wypełniając i przesyłając formularz na dole strony.Bianca Engelmann (specjalista ds. zasobów ludzkich) chętnie odpowie na wszelkie pytania . Oczekujemy na kontakt zwrotny!

Ucz się więcej:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim przyszłym obszarze odpowiedzialności i codziennej pracy na stanowisku dyspozytora sprzedaży

Specjalista ds. zasobów ludzkich

Jestem dostępny pod numerami telefonu. +48 662 459 869, również whotsap +49 176 505 742 61, również whotsap

Regulamin portalu Jober.pl

Daar Personal Service Rekrutacja Całe Niemcy

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig Weimar