Hartwig Express Rekrutacja
Robert Hartwig Berlin Niemcy
dodano 4 miesiące temu

a1 Monter / ślusarz Miejsce pracy: Niemcy, praca z zakwaterowaniem bundesweit

Wuppertal Niemcy
2800-3500  EUR / m-c
Wyświetleń: 759Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Monter / ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Miejscem wykonywania pracy są wszystkie kraje Unii Europejskiej (90%) oraz pozostałe kraje świata (10%)

Przygotowanie i montaż elementów spawanych metodą MIG/MAG/TIG/elektryczne/gazowe

Prace ślusarskie (trasowanie, wiercenie, gwintowanie, gięcie, szlifowanie)

Praca przy instalowaniu i uruchamianiu maszyn i urządzeń

Ogólne prace związane z obróbką metalu i montażem linii produkcyjnych.

Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub doświadczenie w zawodzie

Znajomość rysunku technicznego

Umiejętność spawania- mile widziana

Sumienność, dokładność, dyspozycyjność, uczciwość

Umiejętność rozwiązywania problemów i organizacji własnego czasu

Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Gotowość do pracy mobilnej w różnych krajach (90% czasu)

Znajomość języka angielskiego i / lub znajomość innego języka obcego- mile widziana

Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy zróżnicowaną i odpowiedzialną pracę w dobrze znanej, międzynarodowej, rozwijającej się Grupie Firm produkujących specjalistyczne maszyny i urządzenia.

Oferujemy przyjazną atmosferę pracy i rozwój osobisty.

Podejmij zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z urlopem oraz świadczeniami

Podejmij zatrudnienie w zait firmie z doświadczenem na rynku ponad 20 lat dzięki polskiemu rekruterowi w Niemczech. Możesz zatelefonować teraz, lub skorzystac z witryny internetowej z ofertami https://forzg.blogspot.com/ by wybrać najlepsze dla siebie propozycje pracy. Zgłoś się teraz by ruszyć do pracy już od następnego poniedziałku.

tel 662 459 869

Regulamin portalu Jober.pl

Hartwig Express Weimar

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig Weimar