DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11-12 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657 +31 619 240 683
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

ZATRUDNIMY ELEKTRYKÓW DO NIEMIEC.

ELEKTRYKA  BUDOWLANA ELEKTRYKA PRZEMYSŁOWA                                                                                      Poszukujemy Elektryków do Niemiec .Pracodawca Niemiecka Agencja Pracy                                                             Zatrudnienie NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ
PRACA od 02.10.2017 i w pozniejszych terminach                                                                                                                                                                                    BUDOWY: OLDENBURG , STUTTGART HAMBURG , HANNOVER FRANKFURT

Obowiązki:
montaż instalacji elektrycznych;
układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów;

Wymagania:
kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
wykształcenie kierunkowe;
uprawnienia SEP;
wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;
znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie rozumienia polecen na budowie
prawo jazdy kategorii B (wlasne auto,wymog konieczny)

Oferujemy:
• Premia dla nowych pracownikow w wysokosci 500€ po przepracowanych 6msc.
• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
• Wynagrodzenie brutto:od 11,80 brutto/h do 12,50 brutto/h (w zaleznosci od znajomosci jezyka niemieckiego)
• Dieta netto 2 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 320 do 400 euro netto miesięcznie)
• 44 euro, bon na paliwo za każdy miesiąc pracy
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.
Dojazd do Niemiec  po stronie Pracownika.