dodano ponad rok temu

Brygadzista Komisjonujący w Magazynie Netto - Worms

Worms Niemcy
Wyświetleń: 1963Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Brygadzista Komisjonujący w Magazynie Netto - Worms,

Niemcy Firma Netto poszukuje odpowiedzialnej i ambitnej osoby na stanowisko Brygadzisty Komisjonującego w naszym magazynie w Worms, Niemczech. Jesteśmy zainteresowani kandydatami, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności zawodowe w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

·         Stawkę wynoszącą 13 EUR/h

·         Dodatek 200 EUR na rękę za każdy tydzień pracy

·         Darmowe zakwaterowanie

·          Samochód służbowy Laptop oraz telefon służbowy

Wymagania:

·         Dyspozycyjność i zaangażowanie

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Zdyscyplinowanie

·         Podstawowa znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

·         Doświadczenie w pracy w systemie słuchawkowym pbv

Zakres obowiązków:

·         Pomoc podwładnym w procesie zameldowania i założenia konta bankowego

·         Dowożenie pracowników do miejsca pracy

·         Kontrola stanu kwater i samochodów firmowych

·         Podpisywanie dokumentów z pracownikami

·         Współpraca z biurem kadrowym oraz niemieckimi klientami

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany(-a) podjęciem pracy w międzynarodowym środowisku, prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Regulamin portalu Jober.pl

Helvetia HR

+48 501 402 851
Osoba Kontaktowa
Helvetia HR