MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca z miastem, bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie Maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

Komunikacja podmiejska okolice miedzy Nuruppin a Wittenberge (150 km od Potsdam) obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu

Miejsce pracy: okolice Nuruppin a Wittenberge (zakwaterowanie zapewnione i oplacone w calosci pokoje pojedyncze blisko zajezdni)  POL ETATU:. max 100 godz./mies. Przewozy szkolne: 2 godz jazdy dziennie ale placone za 5 godz!!

(czyli tylko 40 godz w mies, a placone za 100 godz. chodzi o przejazd autobusem w kolumnie za innym, ktory moze byc przepelniony i wtedy dzieci przesiadaja sie do autobusu nr 2)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : lekko komunikatywny ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda w komunikacji podmiejskiej  tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna.
  • w lecie przejazdy autokarowe (wtedy diety: 10, 15 lub 24€) + napiwki kilkaset Euro mies (2€ /osobe na dzien)
  • ranne i popoludniowe zmiany . rozne systemy pracy na zjazdy do polski po 5-6 dni mozliwe

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie: 13€ / godz,+ dodatki zmianowe. NIEODPLATNA NAUKA NIEMIECKIEGO NA FIRMIE
  • Weihnachtsgeld . POL ETATU:. max 100 godz./mies. Przewozy szkolne: 2 godz jazdy dziennie ale placone za 5 godz!!
  • (kwatera nieodplatnie: samodzielny pokoj oplcony przez pracodawce)
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne. urlop: na pocz. 25 dni pozniej do 30 dni

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem BUS Wittenberge)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”