Hartwig Express Rekrutacja
Robert Hartwig Berlin Niemcy
dodano 4 miesiące temu

a1 Monter / Monterka - Hydraulik instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych

Wismar Niemcy
2600-3200  EUR / m-c
Wyświetleń: 832Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Nasze obszary rekrutacji oraz lokalizacje miejsc pracy

Lokalizacja BERGEN Niemcy (1) Lokalizacja Berlin Niemcy (4) lokalizacja BRACKENHEIM Niemcy (1) Lokalizacja BREITENTHAL Niemcy. (1) Lokalizacja CHEMNITZ Niemcy (1) lokalizacja FRANKFURT NAD MENEM Niemcy (1) lokalizacja GREVENBROICH Niemcy (2) Lokalizacja Halle Niemcy (1) Lokalizacja JENA Niemcy (1) Lokalizacja KARLSRUHE Niemcy (2) lokalizacja KULMBACH Niemcy (1) Lokalizacja MANNHEIM (1) Lokalizacja Neuhaus am Rennweg Niemcy (1) Lokalizacja PADERBORN Niemcy (1) Lokalizacja Rheinfelden Niemcy (1) Lokalizacja SCHWERINGEN Niemcy (2) Lokalizacja Stimpfach Niemcy (1) lokalizacja w Niemczech Regensburg (1) Lokalizacja WERTHEIM Niemcy (4) monter wentylacji hydraulik (1)

Podejmij zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z urlopem oraz świadczeniami

Podejmij zatrudnienie w zait firmie z doświadczenem na rynku ponad 20 lat dzięki polskiemu rekruterowi w Niemczech. Możesz zatelefonować teraz, lub skorzystac z witryny internetowej z ofertami https://forzg.blogspot.com/ by wybrać najlepsze dla siebie propozycje pracy. Zgłoś się teraz by ruszyć do pracy już od następnego poniedziałku. Zapraszam Robert Hartwig, AMS Weimar

 Zobacz warunki dla kandydata.

czwartek, 30 maja 2024

Monter klimatyzacji HLS, Miejsce pracy: Niemcy różne regiony, stała umowa o pracę bez terminowa

Monter klimatyzacji Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Budowa, instalacja i naprawa systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych dla sektora prywatnego, handlowego i przemysłowego;

Zatrudnienie przy budowie instalacji przemysłowych, wykonywanie urządzeń chłodniczych;

Praca w zakresie technicznego zarządzania budynkiem, konserwacji i serwisu;

Elektrotechniczna instalacja systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Wymagania

Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;

Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

Prawo jazdy kat. B i Auto;

Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;

Samodzielność i staranność.

Oferujemy

Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę;

Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny;

Dieta za każdy przepracowany dzień;

Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni; łazienki i wifi.

Wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;

Płatny urlop 24 dni w roku,

Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie);

Premia za polecenie nowego pracownika -1000 euro

Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą emaila.

Przeslij swoje CV i certyfikaty na meila

662 459 869

Regulamin portalu Jober.pl

Hartwig Express Wismar

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig Weimar