DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: Remedy Sp. z o.o.
  • Kontakt: Julita
  • Telefon: 665552277
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Zakres obowiązków

Obsługa maszyn do recyklingu

Sztaplowanie palet

Obsługa wózka widłowego

Wykonywanie innych czynności magazynowych

Wymagania

Ważne uprawnienia do obsługi wózka widłowego (potwierdzone egzaminem UDT)

Podstawowa znajomość j. niemieckiego

Gotowość do rozpoczęcia pracy w Niemczech od 22-go maja

Możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy

Praca od poniedziałku do piątku

3 zmiany: 6.00 - 14.30, 9.00 - 17:30, 13.30 - 22.00

Umowa o pracę tymczasową z polską agencja pracy

Wynagrodzenie 16 euro brutto/h

Zapewnione zakwaterowanie

Miejsce pracy - Willich, Niemcy

Opieka polskiego konsultanta Remedy