DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Zofia Trocha
  • Kontakt: Zofia Trocha
  • Telefon: +49 160 8995441
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wiek, Rügen
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Fizjoterapeuta

+Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy www.zofiatrocha.com. Umowę zawierasz z pracodawcą na niemieckich warunkach.+

Nasz klient to klinika rehabilitacyjna dla matek i ojców z dziećmi na wyspie Rügen. Zakres świadczeń kliniki to leczenie:

·        Chorób psychicznych i psychosomatycznych

·        Chorób aparatu ruchowego

·        Chorób metabolicznych

·        Chorób układu oddechowego związanych z alergiami

·        Chorób skóry

Klinika posiada 320 łóżek w 120 apartamentach. Znajduje się w parku[Z1]  bezpośrednio przy morzu i została otwarta już w roku 1920 jako ośrodek wypoczynkowy dla dzieci.

Poszukujemy na umowę o pracę

Fizjoterapeuty (k/m) lub / i Masażystę (k/m)

Zadania

·        Zajęcia w wodzie

·        Terapia grupowa kręgosłupa i ramion

·        Zajęcia terapeutyczne w wodzie z dziećmi

·        Terapia oddychania dla dzieci

·        Drenaż limfatyczny

·        Terapia kończyn

·        Ćwiczenia korygujące dla dzieci

·        Elektroterapia

·        Leczenie ultradźwiękami

·        Inhalacje

·        Metoda Kneippa

·        Leczenie migreny

·        MediStream / MediJet

Profil

·        Wykształcenie jako fizjoterapeuta, terapeuta sportowy, masażysta

·        Mile widziane wieloletnie doświadczenie

·        Zdolności przywódcze

·        Dobra współpraca w zespole

·        Samodzielność, lojalność, dobra organizacja pracy, uprzejmość i pewność siebie

·        Kwalifikacje według § 20 IfSG (Szczepienia na covid i odrę)

Oferujemy

·        Miesięcznie od 2500 do 3300 EUR brutto + 13 pensja + premie i dodatki (w zależności od kwalifikacji)

·        Możliwość zakwaterowania na terenie kliniki

·        Nowoczesne miejsce pracy

·        Możliwość dalszego kształcenia

·        Korzystanie z sauny, basenu, siłowni

·        I jeszcze więcej

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się na adres [email protected]

Na pytania odpowiada Zofia Trocha pod numerem telefonu +49 160 899 5441 (również poprzez WhatsApp).

 [Z1]