DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: LPS
  • Kontakt: LPS GmbH
  • Telefon: 71 750 44 44
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Wetzlar - Hesja

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

WYMAGANIA:

  • wysokie standardy w obszarze BHP
  • motywacja do pracy
  • gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletacja asortymentu dostępnego w marketach ogólnobudowlanych
  • pakowanie towaru do kartonów
  • przygotowanie  katonów do wysyłki

  • poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu busów, celem pełnienia

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę
  • stawkę 10,50 € brutto/h
  • bezpłatny transport
  • zakwaterowanie za 6,50  € za dobę potrącane z wypłaty

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”