Firma Nordnetz PersonalservicegmbH & Co. KG obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji - wykrawanie miesa

Miejsce pracy: Westerstede - NIEMCY

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy plus własny samochód bedzie dodatkowym atutem
  • motywacja do pracy

Zakres Obowiązków

Praca w nowo otwartej hali produkcyjnej
Praca polega na rozbieraniu miesa drobiowego (indyki) , oddzielnie miesa od skory za pomoca noza . Prosta praca nie wymagajaca  doswiadczenia

  • praca przy obróbce miesa drobiowego
  • odkrajanie  niepotrzebnych elementów

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę
  • dodatki z Układu Taryfowego
  • prawo do płatnego urlopu
  • stałe podwyżki w zależności od kwalifikacji i czasu pracy
  • prawo do wypłaty dodatkowych pieniędzy na koniec roku (Weihnachtsgeld und Urlaubsgeld )
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy

                                                 zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”