• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PersonalPilot
  • Kontakt: Dorota Cierniak
  • Telefon: +48 122 100 516
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

PersonalPilot (nr KRAZ 15273) jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców.

Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umowę o pracę i pełne ubezpieczenie wraz
z świadczeniami socjalnymi.

            Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz TIG

Nr ref. PP/722

Miejsce pracy: Niemcy, Wertheim

Zakres obowiązków:

  • spawanie blach i rur na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (poziom A1) lub komunikatywna znajomość języka angielskiego ( poziom A2)
  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Dorota Cierniak
  • respektowane prawo do urlopu

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 516 lub  +48 501 105 446

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).