dodano 7 dni temu

MALARZ - Niemcy

Wertheim Niemcy
Wyświetleń: 17Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Firma BauPersonal (nr cert. 4726) poszukuje dla swojego klienta w Niemczech

kandydata na stanowisko MALARZ.

Miejsce pracy: Niemcy: 97877 Wertheim.
PRACA OD ZARAZ !!!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- malowanie na zewnątrz, malowanie elewacji
- szpachlowanie, szlifowanie i gruntowanie
- prace przy suchej zabudowie

OFERTA PRACODAWCY ZAGRANICZNEGO:

- oferta długoterminowa,
- legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich,
- niemiecka umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
- wynagrodzenie: stawka 15,00€ brutto/h,
- dieta dzienna 35€ netto,
- dodatki do nadgodzin, świąt wg umowy,
- mieszkanie zorganizowane przez pracodawcę.

WYMAGANIA PRACODAWCY:

- znajomość języka niemieckiego min. A2,
- doświadczenie,
- prawo jazdy kat. B i mile widziany (ale nie konieczny) własny środek transportu na dojazdy na miejscu.

KONTAKT:

BauPersonal
ul. Opolska 30, 46-060 Prószków
nr cert. 4726
tel. 513 - 106 - 189
www.baupersonal.pl

Regulamin portalu Jober.pl

BauPersonal

513106189
Osoba Kontaktowa
Baupersonal