• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-16 EUR/h
  • Firma: KSW Maschinenbau GmbH
  • Kontakt: Artur Kokott
  • Telefon: +49 (0) 59 51 - 46 19 316
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Znana na rynku niemiecka Firma produkujaca osprzet do maszyn budowlanych poszukuje :

OPERATORA CNC Okuma lub Heidenheim

Zadania:

  • Obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń marki Okuma  / Heidenhain

    Monitorowanie poprawnego funkcjonowania w/w urządzeń

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne  zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności