ABC Work
dodano 10 miesięcy temu

Operator giętarki CNC, bez znajomości języka, Niemcy

Weißenburg Niemcy
13.5  EUR / h
Wyświetleń: 46Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
ABC Work to firma z 10 letnim doswiadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator giętarki CNC

Opis stanowiska:

  • Praca z maszyną Trumpf (TruMatic 6000)
  • Gięcie profili U o max. ilości 300x70x300 do 6 mm blachy stalowej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 13,50€ brutto/h + 28€ diety dziennej
  • niemiecka  umowa o pracę na dłuższy okres
  • możliwość skorzystania z darmowego  zakwaterowania
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator giętarki CNC
  • Mile widziane auto i prawo jazdy na dojazdy do pracy
Wyślij cv na adres [email protected]
lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444
Regulamin portalu Jober.pl

ABC Work Sp. z.o.o. Sp. K

Biała Podlaska, Polska
570 221 444
Osoba Kontaktowa
ABC Work