• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-15 EUR/h
  • Firma: AMS Personalservice GmbH
  • Kontakt: Piotr Wloch
  • Telefon: 0049 3643847916
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Firma AMS Personalservice GmbH dziala juz od 1996 roku na terenie calych Niemiec. Wyrozniamy sie profesionalnym podejsciem do klienta jak i do naszych pracownikow. Nasze zlecenia sa dlugoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i zgodne z umiejetnosciami pracownikow.

Pracujemy w nastepujacych zawodach: spawacz, slusarz, hydraulik, elektryk, operatorzy CNC.

Obecnie poszukujemy kandydatow na stanowisko:

                                               Spawacz TIG

Liczba miejsc: 1

Miejsce pracy: poludnie Niemiec

Opis zadania:

-  spawanie roznych elementow (blachy i rury)

Wymagania.

- doswiadczenie zawodowe i umiejetnosc spawania metoda TIG

- umiejetnosc czytania rysunku technicznego

- znajomosc j. niemieckiego na poziomie A2-B1

- punktualnosc oraz zaangazowanie w pracy

- aktualne certyfikaty beda dodatkowym atutem

- mile widziane prawo jazdy oraz samochod

Oferujemy:

- stala niemiecka umowe o prace

- ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne

- platny urlop

- diety netto juz od 6,00 €/h

- dodatki do urlopu oraz premie swiateczne

- bezplatna odziez robocza

- mozliwosc zaliczki juz po pierwszym przepracowanym tygodniu

- pomoc w zalatwieniu zakwaterowania

- pomoc w zalatwieniu dobrej  klasy podatkowej

- premie w wys. 300 € za polecenie nowego pracownika

- dlugoterminowe zlecenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (mile widziane aktualne zdjęcie) na podany adres mailowy:
[email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania sie z wybranymi kandydatami