DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 800-3 200 EUR/m-c
  • Firma: Work In Time
  • Kontakt: Pawel
  • Telefon: +49 160 9135 5201
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

PRACA JAKO SPAWACZ TIG - ROZNE LOKALIZACJE

Szukamy doświadczonych i kompetentnych doznych specjalistów w dziedzinach jak spawanie, ślusarstwo, hydraulika, lakiernika, elektryka, aby dołączyli do naszego zespołu. Oferujemy stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, w formie delegacji.

Obowiązki:

• Wykonywanie prac związanych ze spawaniem rur, blachy w stali.

• Czytanie i interpretacja planów oraz schematów technicznych.

• Zapewnienie terminowości i precyzji w wykonywaniu zadań.

Warunki:

• Wynagrodzenie w zakresie 2800-3200 euro netto miesięcznie, z możliwością negocjacji na podstawie doświadczenia i umiejętności.

• Dieta za przepracowany dzien.

• Dla naszych pracownikow poszukujemy zakwaterowania (pokoje jednoosobowe)

• Niemiecka umowa o pracę.

• Forma delegacji umożliwiająca legalne pracowanie w Niemczech.

• Samochód na wyjazd (mile widziane, lecz nie wymagane).

• Środowisko pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu.

Wymagania:

• Doświadczenie jako spawacz TIG - min. rok + wymagany wazny certyfikat.

• Umiejętność czytania planów technicznych.

• Znajomość języka niemieckiego mile widziana, lecz nie jest to wymóg.

• Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Jak Aplikować: Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV na portalu jober.pl lub na adres e-mail: [email protected] Jeśli posiadasz próbki prac lub referencje, zachęcamy do ich dołączenia. Mozesz rowniez zadzwonic na podany numer. +49 160 9135 5201