DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Balticpersonal GmbH
  • Kontakt: Malgorzata Leszcz
  • Telefon: 01734279691
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Waren/Müritz
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
Niemiecka firma z ponad 15-letnim doświadczeniem Balticpersonal obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier ogrzewania - instalacji cieplnych

Zatrudnimy doświadczonego technicznie i zaangażowanego specjalistę
Obszar Meklemburgii

ZADANIA:
    Montaż instalacji grzewczych w domach jednorodzinnych
    Układanie rur grzewczych i wodnych
    Montaż grzejników i termostatów
    Konserwacja i naprawa
WYMAGANIA:
    Wiedza podstawowa: technika grzewcza,
    Ukończone szkolenie w zakresie ogrzewania/hydrauliki
    Technologia dostaw, naprawa i konserwacja,
    znajomość towarów i produktów
    Wiedza podstawowa: ogrzewanie podłogowe
    SZKOLENIE ZAWODOWE: Mechanik instalacji - technika sanitarna, grzewcza i klimatyzacyjna
    Dodatkowym atutem będzie wiedz z zakresu obsługi kotłów gazowych i pomp ciepła
    Prawo jazdy B – PKW / młe busy
    Znajomość j. Niemieckiego na poziomie B1 – A2

OFERUJEMY:
•    Niemiecka umowa o pracę na pełny etat na czas nieokreślony
•    Wynagordzenie: 15 €/h brutto + dieta 15€ netto /za kazdy przepracowany dzień
•    Dodatki za pracę: nadogodziny 25%, niedziele 50% i święta 100%
•    Pełny niemiecki socjal i niemieckie Ubezpieczenie
•    Możliwość pobierania zaliczek
•    Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez praocodawcę

Małgorzata Leszcz
Mobil. 0173 427 9691
Tel.: 0049 385/64014812 (Polski, Niemiecki)
[email protected]