DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 1 800 EUR/m-c
  • Firma: SENTIVO.PL
  • Kontakt: Sentivo
  • Telefon: 694322505
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka
Firma Sentivo.pl obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

OPIEKUNKA DLA SENIORKI

Miejsce pracy: Walsrode, Niemcy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w opiece Seniora
  • Komunikatywna znajomość języka Niemieckiego
  • Nie paląca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc przy higienie porannej i wieczornej
  • Pomoc pod prysznicem
  • Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • Zmiana pieluch
  • Zakupy
  • Sprzątanie
  • Gotowanie
  • Przyjeżdża mały pies (10kg) na weekend (w razie potrzeby trzeba z nim wyjść)

OFERUJEMY:

  • Formularz A1
  • Kartę EKUZ
  • Ubezpieczenie
  • Przejazd
  • Wyżywienie
  • Wsparcie koordynatora
  • Umowa zlecenia na polskich warunkach( Składki emerytalne oraz rentowe są odprowadzane)

DLA OPIEKUNKI:

  • Pokój
  • Internet
  • Tv

Seniorka mieszka w domku jednorodzinnym w Walsrode. W ciągu dnia porusza się z opiekunką pod pachę, na słabsze dni ma do dyspozycji wózek inwalidzki. Podopieczna ma cukrzycę, depresję, choroby starcze ze względu na wiek, nadciśnienie, problemy ze słuchem (nosi aparat słuchowy) oraz ma okulary do czytania. Seniorka nie może wchodzić po schodach , nosi pampersy.

Sklepy znajdują się w bliskim otoczeniu a większe zakupy robi się z synem Seniorki.

Zlecenie od 01.12.2023r na 6 tygodni z możliwością przedłużenia.

Stawka 1800 euro na rękę za przepracowany miesiąc

Zapraszam do kontaktu