Klaver sp z o o
KlaverTeam
dodano 4 dni temu

Operator / Kierowca Wózka Widłowego Bocznego – Niemcy, Wallersdorf

Wyświetleń: 34Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Poszukujemy operatorów wózków widłowych bocznych do pracy w Wallersdorf.
Jeżeli masz doświadczenie i poszukujesz stabilnej pracy z dobrym wynagrodzeniem, to ogłoszenie jest dla Ciebie! Praca dostępna od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózków widłowych bocznych
  • Praca na dwie zmiany (rano i popołudnie)

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w obsłudze wózków bocznych
  • Znajomość języka niemieckiego (komunikatywna) i podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Własny samochód do dojazdów (praca w regionie przemysłowym)
  • Gotowość do odbycia jazdy próbnej (minimum 30 minut) w celu sprawdzenia umiejętności

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na początek od 2000 € netto + dodatki za pracę zmianową
  • Pokój opłacany przez pracodawcę
  • Dzienna dieta 25 € netto

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do podjęcia pracy, skontaktuj się z nami już teraz!

 Telefon: + 48 570 901 414 lub 48 570 901 033

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Klaver KRAZ 18450

Regulamin portalu Jober.pl

Częstochowa, Polska
+ 48 570 901 414
Osoba Kontaktowa
KlaverTeam
strona www:
www.klaverteam.com